SWING III merbau, huśtawka na taras lub balkon

CENA   5 000,00 zł

Surowiec: naturalny merbau, obłoga.

Odcień zmienia się z czasem: w świeżo przetartym drewnie, twardziel zabarwiona jest na żółto- brązowo. Pod wpływem światła i zawartego w powietrzu tlenu, drewno szybko i intensywnie ciemnieje, stając się ciemnobrązowe. Każda huśtawka jest odrobinę inna w odcieniu, wynika to z naturalnych właściwości drewna i nie jest wadą. Merbau to ciemny, egzotyczny gatunek drewna o naturalnie zmiennym kolorze w ciepłej żółto-brązowo-czerwonej tonacji. Kolor deski merbau kształtuje się od jasnego do ciemnego brązu, charakteryzujące się niespotykaną stabilnością oraz odpornością na biodegradację.

To już trzeci, najprostszy model huśtawki. SWING III wersja koloru: naturalny dąb.

Kto powiedział, że krzesła muszą mieć nogi i stanąć na podłodze? Wygodne siedzisko może również zwisać z sufitu :) Swing jest przykładem wysokiej jakości i minimalistycznego designu, a także zachętą do zabawy i ruch podczas siedzenia. Prosty i funkcjonalny design sprawia, że huśtawka jest pięknym dodatkiem do każdego mieszkania. Podwieś swoją huśtawkę, tak by tworzyła domowe historie. Aby jednocześnie przepełniała Cię dziecięcą radością i elegancją!

Huśtawka do zabujania, można ją podwiesić do sufitu, belki tarasowej, drzewa...
Informacje techniczne:
-Profilowana cisnieniowo obłoga merbau
-Wysokiej jakości wykończenie: olejowosk bezbarwny, z przeznaczeniem zewnętrznym, na bazie olejów roślinnych i wosków pszczelich, niemieckiej firmy OSMO
-Huśtawka zawiera systemy montażu, karabińczyka oraz linę 6m ze stali nierdzewnej
-Huśatwka nie zawiera elementu montażu do samego sufitu, jak śruba z oczkiem, hak, belka itp. Wynika to z różnorodności stropów i miejsc, w jakich huśtawka jest montowana. Zalecamy użycie specialistycznego okucia z możliwością obciążenia minimum 400kg.
-Rekomendowane obciążenie samej huśtawki to max 120kg

Wymiary:
Średnica zewnętrzna: 110cm
Szerokość obręczy: 33,5cm
Grubość: 28mm


Wysokiej jakości, bezbarwne wykończenie, olejowosk na bazie olejów roślinnych i wosków pszczelich firmy OSMO.Meble wykonujemy na indywidualne zamówienie. Jeśli jesteś zainteresowany huśtawką, dodaj ją do LISTY ŻYCZEŃ. Wystawimy zamówienie i prześlemy je do Ciebie mailem. Nasze meble są ekologiczne, 100% naturalne, realizowane przez doświadczonych rzemieślników i zgodnie z prawdziwą sztuką stolarską. Meble wykonywane są na indywidualne zlecenie. Towar nie podlega zwrotowi lub/i wymianie. W przypadku rezygnacji z zamówienia, zaliczka nie zostanie zwrócona. Wpłata jest potwierdzeniem warunków realizacji.

Termin realizacji: 62 dni robocze od daty wpłacenia zaliczki
Koszt transportu w Polsce: kurier 200zł  lub transport ustalany indywidualnie
Koszt transportu Unia Europejska: 50-100 Euro
Koszt transportu USA: 350$ koszt nie zawiera opłat celnych