SWING N.3 huśtawka do wnętrz

CENA   4 500,00 zł

Kto powiedział, że krzesła muszą mieć nogi i stanąć na podłodze? Wygodne siedzisko może również zwisać z sufitu :) Swing jest przykładem wysokiej jakości i minimalistycznego designu, a także zachętą do zabawy i ruch podczas siedzenia. Prosty i funkcjonalny design sprawia, że huśtawka jest pięknym dodatkiem do każdego mieszkania. Polecam ją do hallu, recepcji hoteli i patio.

Dwie sztuki bujają się na tarasie za oceanem: można z nich podziwiać widok na Los Angeles i plażę w Malibu :)
Inna klientka, siedząc w huśtawce, codziennie rano wypija kawę, jednocześnie wsłuchując się w odgłosy ekskluzywnej dzielnicy Paryża przy Boulevard Flandrin. Architekt Michaelis Boyd zakupił ją do swojego apartamentu w Londynie. Huśtawka cieszy i bawi, odwiedzających szwedzką siedzibę firmy Red Bull w Sztokholmie...http://psarkitektur.se/design/redbull/ Jedna sztuka służy jako krzesło do czytania książek w księgarni w Guangzhou. W Muzeum Miejskim w Helsinach, w atelier dwa swingi łączą sztukę, z ziemią i niebem. Podwieś swoją huśtawkę, tak by tworzyła domowe historie. Aby jednocześnie przepełniała Cię dziecięcą radością i elegancją!
 

Huśtawka do zabujania, można ją podwiesić do sufitu lub do belek na poddaszu.
Informacje techniczne:
-Profilowana sklejka liściasta, fornirowanej okeliną dębową
-Wysokiej jakości wykończenie: olejowosk na bazie olejów roślinnych i wosków pszczelich firmy OSMO
-Huśtawka zawiera systemy montażu, karabińczyka oraz linę 6m ze stali nierdzewnej
-Huśatwka nie zawiera elementu montażu do samego sufitu, jak śruba z oczkiem, hak, belka itp. Wynika to z różnorodności stropów i miejsc, w jakich huśtawka jest montowana. Zalecamy użycie specialistycznego okucia z możliwością obciążenia minimum 400kg.
-Rekomendowane obciążenie samej huśtawki to max 140kg

Wymiary: średnica zewnętrzna: 110cm / głębokość siedziska: 33,5cm / grubość: 28mm

The idea of leg-supported seating units does not appeal much to Polish designer Iwona Kosicka, who recently created SWING, her version of a comfortable chair. This playful piece showcases elegant woodwork and hangs from the ceilings of character-filled rooms.

SWING is an example of a high-quality and minimalist design, as well as an open invitation to good, clean fun. No time for morning exercises? Jump inside this miniature joyride and get your swing on while no one is watching.

Displaying a simple round shape, this charming swing chair easily adapts to a variety of contemporary decors. The unconventional piece appeals to children and adults alike, making it a lovely catalyst for socializing

Specifications:
Diameter: 110 cm Depth: Rim – 33.5 cm
Constructed from molded
Oak plywood finished with linseed oil
Stainless steel mount with carabiner hole – ceiling system for installation is not included.
The swing it is unsuitable to outdoor. It is not hot sunlight and rain resistant.


OSMO kolory / OSMO waxoil colours:
Meble wykonujemy na indywidualne zamówienie. Jeśli jesteś zainteresowany huśtawką, dodaj go do LISTY ŻYCZEŃ. Wybraną wielkość stołu wpisz w uwagach. Wystawimy zamówienie i prześlemy je do Ciebie mailem. Nasze meble są ekologiczne, 100% naturalne, realizowane przez doświadczonych rzemieślników i zgodnie z prawdziwą sztuką stolarską. Meble wykonywane są na indywidualne zlecenie. Towar nie podlega zwrotowi lub/i wymianie. W przypadku rezygnacji z zamówienia, zaliczka nie zostanie zwrócona. Wpłata jest potwierdzeniem warunków realizacji.

Termin realizacji: 62 dni robocze od daty wpłacenia zaliczki
Koszt transportu w Polsce: kurier 200zł  lub transport ustalany indywidualnie
Koszt transportu Unia Europejska: 150 Euro
Koszt transportu USA: 400$ koszt nie zawiera opłat celnych