SWING N.2 ekskluzywna huśtawka do wnętrz złota lub srebrna

CENA   9 000,00 zł

Huśtawki w wersji złotej lub srebrnej, to ekskluzywny przedmiot do wnętrz luksusowych rezydencji.
CIRCLE SWINGS w wersji ekskluzywnej, wykonujemy na indywidualne zamówienie. Złoto, dodaje huśtawce uroku i stylu glamour.

Huśatwki są zdobione ręczną techniką nakładania płaków złota (szlagmetal). Jest to sztuka pozłotnicza / rodzaj rzemiosła artystycznego, której prekursorem byli Hindusi (rozklepywanie płatków złota opanowali ok. 3000 lat p.n.e.).


Dane techniczne:
Średnica: 110 cm Głębokość: Obręcz - 12,5 cm Siedzisko - 33,5 cm

Informacje techniczne:
-Profilowana sklejka liściasta, fornirowanej okeliną dębową; kolor wykończony: złoty i srebrny
-Huśtawka zawiera systemy montażu, karabińczyka oraz linę 6m ze stali nierdzewnej
-Huśatwka nie zawiera elementu montażu do samego sufitu, jak śruba z oczkiem, hak, belka itp. Wynika to z różnorodności stropów i miejsc, w jakich huśtawka jest montowana. Zalecamy użycie specialistycznego okucia z możliwością obciążenia minimum 400kg.
-Rekomendowane obciążenie samej huśtawki to max 140kg

- Huśtawki można ją podwiesić do sufitu lub do belek na poddaszu.
- Huśtawki nie nadaja się do użytku na zewnątrz / Nie są odporne na działanie promieni słonecznych i deszczuSzlagmetal kolory do wyboru:Meble wykonujemy na indywidualne zamówienie. Jeśli jesteś zainteresowany huśtawką, dodaj go do LISTY ŻYCZEŃ. Wybraną wielkość stołu wpisz w uwagach. Wystawimy zamówienie i prześlemy je do Ciebie mailem. Nasze meble są ekologiczne, 100% naturalne, realizowane przez doświadczonych rzemieślników i zgodnie z prawdziwą sztuką stolarską. Meble wykonywane są na indywidualne zlecenie. Towar nie podlega zwrotowi lub/i wymianie. W przypadku rezygnacji z zamówienia, zaliczka nie zostanie zwrócona. Wpłata jest potwierdzeniem warunków realizacji.

Termin realizacji: 62 dni robocze od daty wpłacenia zaliczki
Koszt transportu w Polsce: kurier 200zł  lub transport ustalany indywidualnie
Koszt transportu Unia Europejska: 150 Euro
Koszt transportu USA: 400$ koszt nie zawiera opłat celnych