REDS KOMODA model 6 dębowa różne wymiary

CENA   6 200,00 zł

REDS KOMODA model 6 wykonana z litego drewna dębowego.
Cztery symetryczne fronty lub dwa duże fronty z systemem otwierania dotykowego. Wnętrze półki, na samym dole płytkie szuflady na obrusy. Prowadnice szuflad pełen wysuw. Inne opcje podziału komody lub wyposarzenia na życzenie.

Podana cena dotyczy komody o wymiarach: szerokość: 120cm x wysokość całkowita mebla: 160cm (wysokość skrzyni: 120cm) x głębokość: 45cm; wysokość nóg: 40cm

Istnieje możliwość wykonania komody w każdym wymiarze.
Materiał: lite drewno dębowe (zdrowe sęki, różnorodne usłojenie) + płyta stolarska forniowana.
Drewno, które stosujemy przy produkcji mebli, zawsze posiada certyfikat FSC.Wysokiej jakości wykończenie, olejowosk na bazie olejów roślinnych i wosków pszczelich firmy OSMO. Kolory:


Meble wykonujemy na indywidualne zamówienie. Jeśli jesteś zainteresowany komodą, dodaj ją do LISTY ŻYCZEŃ. Wybraną wielkość i kolor wpisz w uwagach. Wystawimy zamówienie i prześlemy je do Ciebie mailem. Nasze meble są ekologiczne, 100% naturalne, realizowane przez doświadczonych rzemieślników i zgodnie z prawdziwą sztuką stolarską. Meble wykonywane są na indywidualne zlecenie. Towar nie podlega zwrotowi lub/i wymianie. W przypadku rezygnacji z zamówienia, zaliczka nie zostanie zwrócona. Wpłata jest potwierdzeniem warunków realizacji.

Termin realizacji: 62 dni robocze od daty wpłacenia zaliczki
Koszt transportu w Polsce: kurier 200zł  lub transport ustalany indywidualnie
Koszt transportu Unia Europejska: ustalany indywidualnie