BOLCE DO PÓŁKI dębowe

CENA   120,00 zł

BOLCE DO PÓŁKI wykonane ze stali i z litego drewna dębowego.
Bolce podtrzymujące półkę, 22cm długości. Wymagają perfekcynego montażu.
Półka do kupiania osobno. Najładniej prezentują się zabarwione na kontrastowy kolor.
Cena dotyczy kpl. = 2 sztuki
Maksymalne obciążenie na 2 bolce: 15kg

Informacje techniczne:
Bolce stalowe do montażu w ścianie, obudowane
100% litym drewnem dębowym o różnorodnym usłojeniu. Drewno, które stosujemy przy produkcji mebli, zawsze posiada certyfikat FSC.
Mebel na fotografii przedstawia wzór. Każdy egzemplarz wykonany z litego drewna, może różnić się od przedstawionego. Drewno to surowiec naturalny, posiada różne odcienie i bogate usłojenie. Meble wykonujemy ręcznie, zawsze od podstaw, dlatego szczegółowe wymiary mogą się delikatnie różnić. Nasze meble są realizowane w Polsce, przez doświadczonych rzemieślników i zgodnie z prawdziwą sztuką stolarską. Zapraszam do zakładki DREWNO która opisuje charakterystykę surowca, użytkowanie oraz renowację.

Wykończenie mebli: olejowosk OSMO lub opcjonalnie lakier mat.
Kolor standardowy: dąb naturalny.
Kolory niestandardowe: wybierane są przez klienta w salonach Osmo oraz Sopur, na terenie całego kraju / wymagają dopłaty +10%.
Przy zamówieniu, proszę o podanie wybranego numeru z próbnika Osmo lub Sopur. Pomocna będzie również fotografia próbki, która była oglądana.

Salony Osmo: gdzie obejrzeć
Sklepy Sopur: gdzie obejrzeć

Jeśli jesteś zainteresowany produktem, dodaj go do LISTY ŻYCZEŃ i uzupełnij dane kontaktowe oraz opisz, co Cię dokładnie interesuje. Wystawimy zamówienie i prześlemy je do Ciebie mailem.
Możesz również wysłać e-mail z zapytaniem o szczegóły na adres: iwona@kosicka.pl

Meble wykonywane są na indywidualne zlecenie. Towar nie podlega zwrotowi lub/i wymianie. Wpłata zaliczki jest potwierdzeniem warunków realizacji.

Termin realizacji: od 60-120 dni roboczych, liczonych od daty wpłacenia zaliczki.
Nie jesteśmy zakładem produkcji seryjnej. Meble wykonujemy ręcznie od podstaw, dlatego terminy uzależnione są m.in. od ilości zleceń w pracowni.

Koszt transportu w Polsce: kurier 150zł  lub transport ustalany indywidualnie
Koszt transportu Unia Europejska: ustalany indywidualnie