HIM AŻUR rozkładany dębowy blat, różne wymiary

CENA   9 600,00 zł

HIM AŻUR, stół rozkładany z metalowymi nogami i drewnianym blatem.
Moje uwielbienie do graficznych linii i szkiców komiksowych, stało się bazą do powstania kolekcji AŻURowej. Obrysowałam stalową kreską, kilka modeli stołów drewnianych. Jest to gra przestrzenna: zderzenie masywu dębowego, z rysunkowym dołem mebli. Linie proste, gięte i łamane, tworzą żywą zabawę z perspektywą. Pod każdym kątem nogi wyglądają inaczej, daje to zaskakujące efekty.  


Informacje techniczne: 100% lite drewno dębowe, zdrowe sęki, różnorodne usłojenie. Drewno, które stosujemy przy produkcji mebli, zawsze posiada certyfikat FSC.
Nogi: stalowe pręty fi 10mm. Metal malowany proszkowo, kolory do wyboru.

Wysokość stołu: 76cm
Grubość blatu: 2,7cm

Blaty dodatkowe przechowywane oddzielnie poza stołem.

Cennik, stoły rozkładane:

średnica: 120cm + 1 sztuka blat 45cm = 9600zł
średnica: 120cm + 2 sztuki blaty po 45cm = 10 600zł


Kolory nóg stalowych:

Wysokiej jakości wykończenie, olejowosk na bazie olejów roślinnych i wosków pszczelich firmy OSMO. Kolory:Meble wykonujemy na indywidualne zamówienie. Jeśli jesteś zainteresowany stołem, dodaj go do LISTY ŻYCZEŃ. Wybraną wielkość stołu wpisz w uwagach. Wystawimy zamówienie i prześlemy je do Ciebie mailem. Nasze meble są ekologiczne, 100% naturalne, realizowane przez doświadczonych rzemieślników i zgodnie z prawdziwą sztuką stolarską. Meble wykonywane są na indywidualne zlecenie. Towar nie podlega zwrotowi lub/i wymianie. W przypadku rezygnacji z zamówienia, zaliczka nie zostanie zwrócona. Wpłata jest potwierdzeniem warunków realizacji.

Termin realizacji: 62 dni robocze od daty wpłacenia zaliczki
Koszt transportu w Polsce: kurier 200zł  lub transport ustalany indywidualnie
Koszt transportu Unia Europejska: ustalany indywidualnie