PUZZLE 100x400cm lity dąb

CENA   28 000,00 zł

PUZZLE stół z metalowymi nogami i drewnianym blatem.
Ekskluzywny stół konferencyjny.

Szerokość: 100cm / Dłuogść: 200cm / wysokość całkowita 76cm Cena 14 000zł
Szerokość: 100cm / Dłuogść: 400cm / wysokość całkowita 76cm Cena 28 000zł
Szerokość: 100cm / Dłuogść: 600cm / wysokość całkowita 76cm Cena 42 000zł
Możliwość wykonania stołu o innej długości, cena za mb. 7000złMebel na fotografii przedstawia wzór. Każdy egzemplarz wykonany z litego drewna, może różnić się od przedstawionego. Drewno to surowiec naturalny, posiada różne odcienie i bogate usłojenie. Meble wykonujemy ręcznie, zawsze od podstaw, dlatego szczegółowe wymiary mogą się delikatnie różnić. Nasze meble są realizowane w Polsce, przez doświadczonych rzemieślników i zgodnie z prawdziwą sztuką stolarską. Zapraszam do zakładki DREWNO która opisuje charakterystykę surowca, użytkowanie oraz renowację.

 

Wykończenie mebli: olejowosk OSMO lub opcjonalnie lakier mat.
Kolor standardowy: dąb naturalny.
Kolory niestandardowe: wybierane są przez klienta w salonach Osmo oraz Sopur, na terenie całego kraju / wymagają dopłaty +10%.
Przy zamówieniu, proszę o podanie wybranego numeru z próbnika Osmo lub Sopur. Pomocna będzie również fotografia próbki, która była oglądana.

Salony Osmo: gdzie obejrzeć
Sklepy Sopur: gdzie obejrzeć

 

Jeśli jesteś zainteresowany produktem, dodaj go do LISTY ŻYCZEŃ i uzupełnij dane kontaktowe oraz opisz, co Cię dokładnie interesuje. Wystawimy zamówienie i prześlemy je do Ciebie mailem.
Możesz również wysłać e-mail z zapytaniem o szczegóły na adres: iwona@kosicka.pl

Meble wykonywane są na indywidualne zlecenie. Towar nie podlega zwrotowi lub/i wymianie. Wpłata zaliczki jest potwierdzeniem warunków realizacji.

Noga stal malowana proszkowo, kolory do wyboru (również z palety NCS). Przykładowe kolory nogi stalowej:Termin realizacji: 62 dni robocze od daty wpłacenia zaliczki
Koszt transportu w Polsce: 1000zł (transport ustalany indywidualnie)